graphics design studio

Studio Witwicki

Graphic design

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym obejmuje niemal każdą formę grafiki na cele informacji i reklamy. W swoim protfolio mamy: plakaty, ulotki, ogłoszenia prasowe, okładki wydawnictw książkowych i muzycznych, katalogów i czasopism, logotypy, strony www, bannery internetowe, animacje, elementy reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, karty rabatowe, klienta i podarunkowe, roll-upy i ścianki, karty okolicznościowe, zaproszenia, programy, kalendarze, A także skład wydawnictw prasowych i informacyjnych.

Learn more

Print

Dzięki długoletniej znajomości rynku poligraficznego dysponujemy bazą drukarni offsetowych, cyfrowych i fleksograficznych, z której korzystamy dostarczając naszym Klientom najlepszych rozwiązań w zalezności od wymaganej  techniki druku i nakładu. Obecnie zajmujemy się obsługą procesu druku i produkcji praktycznie każdego ulokowanego u nas zamówienia.

Learn more

Web solutions

Obecnie, żadne wydarzenie czy działania promocyjne nie mogą obyć się bez komunikacji w sieci. W studio powstają elementy graficzne promocji, bannery statyczne i animowane, landing page, elementy serwisów www oraz projekty witryn internetowych opatych na gotowych systemach zarządzanai treścią CMS dostosowanych wyświtlania na stacjonarnych i mobilnych urzadzeniach w dowolnej orientacji - Responsive Web Design.

Learn more

Events designs

Konferencje międzynarodowe, debaty, wykłady wymagają spójnej oprawy graficznej począwszy od logotypu poprzez drobne materiały drukowane, reklame zewnętrzną do elementów wystroju wnętrza. 

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa projektowania i produkcji wszelkich materiałow informacyjnych związanych z organizacją konferecji i innych imprez.

Learn more

Dlaczego my?

Jako mała organizacja zrzeszająca specjalistów freelancerów z dużym doświadceniem w wielu brażnach i zrozumieniem rynku posiadamy niezwykłą łatwość doboru najlepszych środków przekazu w celu dotarcia do wybranej grupy odbiorców. Posiadamy kopalnie pomysłów i gotowe rozwiązania każdego graficznego wyzwania w zgodzie z najnowszymi tendencjami rynku.

Stała współpraca z drukarniami i wykonawcami zewnętrznymi pozwala na wybór najtańszej oferty w zakresie potrzeb produkcji materiałów wyselekcjonowanych dla konkretnej akcji. Dzięki temu działamy dla naszego Klienta jako broker usług poligraficznych.

Wszstkie rozmowy dotyczące projektów prowadzicie Państwo bezpośrednio z osobą zaangażowaną w proces kreacji, dzięki czemu nic nie umknie naszej uwadze a projekt będzie dokładnie odpowiadał potrzebom i zamysłom Klienta.


Aktualnie realizowane projekty

Przełom roku to czas na podsumowania i porządkowanie spraw bieżacych po okresie intensywnej pracy związanej z końcem najbardziej pracowitego sezonu. Początek roku jest okresem kiedy mamy czas na wdrożenie własnych projektów. Jednym z nich jest finalizacja plau związanego z koncepcją serii tematycznych nadruków na koszulki.

Na zdjęciu przykład serii koszulek wyprodukowanych na zlecenie Klienta.

More news